Hotel Velotel Brugge ligt net buiten het oude stadscentrum van Brugge in het midden van een rustig stadspark. Huur bij het hotel een fiets en verken de prachtige omgeving van Brugge! Met nog geen 25 minuten ben je in het historische centrum van de stad, dat opgenomen is op de Werelderfgoedlijst van UNESCO. Lees meer
Hotel Velotel Brugge ligt net buiten het oude stadscentrum van Brugge in het midden van een rustig stadspark. Huur bij het hotel een fiets en verken de prachtige omgeving van Brugge! Met nog geen 25 minuten ben je in het historische centrum van de stad, dat opgenomen is op de Werelderfgoedlijst van UNESCO.
Over Hotel Velotel Brugge
Hotel Velotel Brugge is de ideale bestemming om even helemaal tot rust te komen! De ruime hotelkamers van Hotel Velotel Brugge beschikken standaard over gratis Wi-Fi, een televisie, airconditioning en een badkamer met een toilet, bad en/of douche en een föhn.
Restaurant en andere faciliteiten Hotel Velotel Brugge
Laat je in de stijlvolle en onlangs gerenoveerde brasserie van het hotel verrassen met heerlijke Belgische- en internationale gerechten. Geniet van het à la carte menu, neem een lekker aperitief of bestel een lichte maaltijd, speciaal gericht op de voedingsbehoeftes van een fietser. In de zomer geniet je op het terras en in de winter neem je plaats bij de openhaard. In de bar haal je een drankje of proef je de tapas. Sportliefhebbers kunnen hun conditie op peil houden met de gratis fitnessruimte in het hotel. Ben je toe aan wat ontspanning? Maak dan gratis gebruik van de sauna. Ook aan de kinderen is gedacht: het restaurant biedt kindermenu’s aan, er is een speelhoek en er zijn kinderstoelen en –bedjes beschikbaar. Je kunt je auto tegen een vergoeding overdekt en beveiligd parkeren op het terrein en er is een bewaakte en overdekte fietsenstalling. Kan je je eigen fiets niet meenemen? Deze kun je tegen betaling huren bij het hotel!
Omgeving rondom Hotel Velotel Brugge
Hotel Velotel Brugge is een ideale uitvalsbasis om Brugge op de fiets te verkennen. Het hotel heeft een vaste deal met een taxibedrijf voor ritten van en naar het centrum. Ontdek de historische binnenstad en breng een bezoek aan bierbrouwerij De Halve Maan om een Brugs Zot te proeven. Bij Boudewijn Seapark kun je een dolfijnenshow meemaken. Benieuwd naar die heerlijke Belgische bonbons? Ontdek in museum Choco-story hoe de échte Belgische pralines gemaakt worden! Om een heerlijk frisse neus te halen kun je een van de met zorg uitgestippelde fietsroutes volgen. Fiets bijvoorbeeld door het stadspark rond het hotel!
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Ontbijt
Optioneel ontbijt voor € 18 per persoon per ontbijt
€ 5
Maandag:07:00 - 10:30
Dinsdag:07:00 - 10:30
Woensdag:07:00 - 10:30
Donderdag:07:00 - 10:30
Vrijdag:07:00 - 10:30
Zaterdag:07:00 - 10:30
Zondag:07:00 - 10:30
Diner
Maandag:18:00 - 21:00
Dinsdag:18:00 - 21:00
Woensdag:18:00 - 21:00
Donderdag:18:00 - 21:00
Vrijdag:18:00 - 21:00
Zaterdag:18:00 - 21:00
Zondag:18:00 - 21:00
Kinderen
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Huisdieren
Niet toegestaan
Roken
Het gehele hotel is rookvrij
Betalen in dit hotel
American Express
Contanten in lokale valuta
Maestro (PIN)
MasterCard
Visa
Aantal kamers
115
Gesproken talen
Nederlands
Engels
Duits
Frans
Goed om te weten
Kamergarantie
Indien de kamers niet vooraf betaald zijn, zijn de kamers maar gegarandeerd tot 16.00 uur. Indien je later aankomt dan 16.00 uur, gelieve contact op te nemen met het hotel.
Omgeving
Adres
Hotel Velotel Brugge Handboogstraat 1b 8000 Brugge België Afstand tot:
Centrum
2 km
Bushalte
1 km
Treinstation
3 km
Vliegveld
30 km
Bezig met laden van Google Maps
Laden Google Maps mislukt
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen