Het 4-sterren Château Hotel De Havixhorst ligt in De Schiphorst in het natuurrijke Drenthe. Maak een wandeling door de kasteeltuin van dit prachtige hotel dat in 2009, 2010 en 2011 uitgeroepen is tot Kasteel van het Jaar. Bewonder ook een van de vele hunebedden in Drenthe. Lees meer
Château Hotel en Restaurant De Havixhorst , 4 Sterren
Het 4-sterren Château Hotel De Havixhorst ligt in De Schiphorst in het natuurrijke Drenthe. Maak een wandeling door de kasteeltuin van dit prachtige hotel dat in 2009, 2010 en 2011 uitgeroepen is tot Kasteel van het Jaar. Bewonder ook een van de vele hunebedden in Drenthe.
De Havixhorst beschikt over 8 riante hotelsuites die van alle gemakken zijn voorzien. Alle suites hebben een televisie, telefoon, koffie- en theefaciliteiten en draadloos internet. Daarnaast zijn alle kamers voorzien van een badkamer met een douche, bad, toilet en een föhn. In het sfeervolle hotel-restaurant kunt u genieten van heerlijke gerechten waarvan alle ingrediënten in de regio worden verbouwd. Zo komen de paddenstoelen uit het bos, het wild uit de regio en de kruiden uit de eigen kasteeltuin.
In de bosrijke omgeving kunt u heerlijk fietsen en wandelen. Maar in Drenthe vindt u ook tal van bijzondere musea zoals het indrukwekkende Veenpark in Barger-Compascuum of het prehistorische Hunebedcentrum in Borger. Bovendien is De Havixhorst de ideale uitvalbasis om een balletje te slaan op een van de vele golfbanen in de buurt. Bent u een echte winkelliefhebber? Maak dan een uitstapje naar Meppel of Dwingeloo. Als u met kinderen op stap bent, mag een bezoekje aan Dierenpark Emmen zeker niet ontbreken.