B&B De Zoete Kers ligt in de Leiestreek in het landelijke dorpje Wakken in West-Vlaanderen. Deze Bed & Breakfast ligt in een heerlijk rustige omgeving en waar je helemaal tot rust komt. Maak bovendien leuke uitjes in de streek zoals een fietstocht met een huurfiets van de B&B of een winkeldagje in de steden Waregem of Gent. Lees meer
B&B De Zoete Kers ligt in de Leiestreek in het landelijke dorpje Wakken in West-Vlaanderen. Deze Bed & Breakfast ligt in een heerlijk rustige omgeving en waar je helemaal tot rust komt. Maak bovendien leuke uitjes in de streek zoals een fietstocht met een huurfiets van de B&B of een winkeldagje in de steden Waregem of Gent.
Faciliteiten B&B De Zoete Kers
B&B De Zoete Kers beschikt over verschillende kamers die voorzien zijn van een televisie met dvd-speler, radio, wekker, bureau, zitje, gratis Wi-Fi en een badkamer met een bad en/of douche, toilet en föhn. In een aantal kamers beschik je bovendien over een aantal keukenfaciliteiten zoals een koelkast, magnetron en koffie- en theefaciliteiten. In de Blauwe bes heb je een sauna en zonneterras, ook in De Chocolat beschik je over een zonneterras. Geniet ’s ochtends van een heerlijk ontbijtje in de ontbijtruimte van de Bed & Breakfast. Op aanvraag krijg je een lunchpakket mee voor een picknick tijdens een fietstocht of wandeling.
Omgeving B&B De Zoete Kers
B&B De Zoete Kers ligt midden in de Leiestreek op zo’n 40 minuten rijden van de historische stad Gent. De omgeving van de Bed & Breakfast heeft veel te bieden. Fietsers halen hun hart op tijdens een fietstocht langs de fietsknooppuntroute door de Leiestreek. Deze route start je het beste in Wakken op zo’n 800 meter van de B&B. Hou je meer van wandelen? Ga dan naar het wandelgebied Baliekouter waar je heerlijk door de bossen, weiden en hooilanden wandelt.
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Ontbijt
Maandag:07:00 - 10:00
Dinsdag:07:00 - 10:00
Woensdag:07:00 - 10:00
Donderdag:07:00 - 10:00
Vrijdag:07:00 - 10:00
Zaterdag:07:00 - 10:00
Zondag:07:00 - 10:00
Kinderen
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Huisdieren
Toegestaan: Op sommige kamers
Gratis
Roken
Het gehele hotel is rookvrij
Betalen in dit hotel
Maestro (PIN)
MasterCard
Mister Cash
Visa
Aantal kamers
5
Gesproken talen
Nederlands
Engels
Frans
Goed om te weten
Werkzaamheden sauna
Vanaf januari 2015 gaan er verbouwingswerkzaamheden van start, waardoor de sauna tijdelijk niet in gebruik zal zijn. Het is nog niet bekend hoe lang de werkzaamheden gaan duren.