Arass Hôtel*** & Business Flats 3 Sterren

Plantin en Moretuslei 111 2018 Antwerpen België

Over het hotel

  • Nabij Centraal Station en Zurenborg
  • ruime appartementen
  • Overdekte parkeergarage
Arass Business Flats is een alternatief op een klassiek hotel. Vlak bij het historische centrum van Antwerpen overnacht je in een appartement met...
Lees meer
8.2 /10 Zeer goed
  • Locatie 8.0
  • Prijs-kwaliteitverhouding 8.0
  • Personeel (gastvrijheid en service) 9.2
  • Sfeer in het hotel 8.5
  • Kamer comfort en kwaliteit 8.1
  • Netheid / hygiëne 8.1
  • Variatie en kwaliteit ontbijt 7.6
Er werd meegedacht over n af te sluiten kamer voor kind. Echt top! Zeer vriendelijke ontvangst.
Anoniem ‐ NL, 5 aug 2022
Alle beoordelingen (14)
Plantin en Moretuslei 111 2018 Antwerpen België
Afstand tot:
Vliegveld
4 km
Centrum
2 km
Bushalte
100 m
Treinstation
500 m
Tramhalte
100 m
Metro
100 m

Wanneer wil je weg?

Jouw reisdata Aanpassen

Aankomst Vertrek
MA DI WO DO VR ZA ZO
December 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
Januari 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
Februari 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
Maart 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
April 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
Mei 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juni 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juli 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
Augustus 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
September 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
Oktober 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
November 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
December 2023
MA DI WO DO VR ZA ZO
Januari 2024
MA DI WO DO VR ZA ZO
Februari 2024
MA DI WO DO VR ZA ZO
Maart 2024
MA DI WO DO VR ZA ZO
April 2024
MA DI WO DO VR ZA ZO
Mei 2024
MA DI WO DO VR ZA ZO

Toon alleen aanbod met:

Door ons aanbevolen

De ultieme stedentrip
De ultieme stedentrip afbeelding van City Special

City Special

Standaard Kamer
Opties Aantal nachten

City Special

Standaard Kamer
  • Inclusief parkeerplek
  • Goede locatie in de stad
  • Inclusief ontbijt
  • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
  • Vooraf betalen
Aantal nachten
Vanaf 1 nacht
Bekijk details
Aantal nachten
Vanaf 1 nacht
Vanaf € 89
per kamer per nacht
Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n. & excl. servicekosten € 10 per reservering

Kamers

  • Opties Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 67
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 89
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
  • Studio

    afbeelding van Studio

    Studio

    • Max. 2 volwassenen
    35m2
    Opties Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 73
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 95
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
  • Opties Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 80
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 113
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
  • Opties Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 87
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 120
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
  • Opties Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 94
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 116
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
  • Deluxe appartment

    afbeelding van Deluxe appartment

    Deluxe appartment

    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    Opties Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 102
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 135
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
  • Familie appartement

    afbeelding van Familie appartement

    Familie appartement

    • Max. 2 volwassenen en 3 kinderen
    Opties Aantal nachten
      • Exclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 153
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
      • Inclusief ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 1 nacht
      Vanaf € 197
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,97 p.p.p.n.
Accommodaties zoeken...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Informatie ophalen

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Prijzen worden opgehaald...

Hotelinformatie

Adres

  • Plantin en Moretuslei 111, 2018 , Antwerpen, België

Receptie

  • Inchecken 15:00

  • Uitchecken 11:00

  • Openingstijden: 08:00 - 17:00

  • Eerder inchecken? Ja

Ontbijt

  • Optioneel ontbijt voor € 14 per persoon per ontbijt

  • Maandag: 07:00 - 10:00

    Dinsdag: 07:00 - 10:00

    Woensdag: 07:00 - 10:00

    Donderdag: 07:00 - 10:00

    Vrijdag: 07:00 - 10:00

    Zaterdag: 08:00 - 11:00

    Zondag: 08:00 - 11:00

Kinderen

  • Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.

Huisdieren

  • Niet toegestaan

Roken

  • Het gehele hotel is rookvrij

Betalen in dit hotel

  • American Express
  • Contanten in lokale valuta
  • Maestro (PIN)
  • MasterCard
  • Visa

Aantal kamers

  • 89

Gesproken talen

  • Nederlands
  • Engels
  • Frans

Goed om te weten

Belangrijke check-in informatie!

De receptie is geopend 7d/7 van 08.00 – 17.30u. Gasten die buiten de openingsuren van de receptie inchecken dienen het hotel te contacteren voor de code van het codeslot en de instructies betreffende het inchecken via de self check in kiosk. Self check in is mogelijk vanaf 17u30.

Borgsom bij check-in

Bij een reservering is het verplicht een borgsom te betalen van €250,- in contanten of een waarborg te autoriseren op een geldig creditcard bij aankomst in het hotel. Deze borgsom dekt de kosten voor mogelijk herstel van de kamers en voor mogelijke extra schoonmaak.

8.2 /10 Zeer goed
Gebaseerd op 14 echte beoordelingen door onze gasten.
  • Locatie 8.0
  • Prijs-kwaliteitverhouding 8.0
  • Personeel (gastvrijheid en service) 9.2
  • Sfeer in het hotel 8.5
  • Kamer comfort en kwaliteit 8.1
  • Netheid / hygiëne 8.1
  • Variatie en kwaliteit ontbijt 7.6
Lees meer
  • Locatie 8.0
  • Prijs-kwaliteitverhouding 8.0
  • Personeel (gastvrijheid en service) 9.2
  • Sfeer in het hotel 8.5
  • Kamer comfort en kwaliteit 8.1
  • Netheid / hygiëne 8.1
  • Variatie en kwaliteit ontbijt 7.6
6.8 /10 Voldoende

, Gepensioneerd stel
  • goed verzorgd
  • geen
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
8.3 /10 Zeer goed

, Stel ouder dan 35 jaar
  • locatie en personeel
  • geen direct minpunt van Arass maar door hotelSpecials is niet meegedeeld dat er 250,--- borg werd berekend. Verder geen punt, maar handig om te vermelden.
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
9.0 /10 Fantastisch

, Gezin met kinderen ouder dan 12 jaar
  • Er werd meegedacht over n af te sluiten kamer voor kind. Echt top! Zeer vriendelijke ontvangst.
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
7.1 /10 Goed

, Stel ouder dan 35 jaar
  • Onze kamer (studio met klein keukenblok en badkamer was lekker ruim en bedden waren redelijk tot goed. Voor het korte verblijf is dit een prima plek, ligt niet heel ver van het centrum, ligt in de multi-culturele wijk Borgerhout. Kamer was over het algemeen schoon, alleen vloerbedekking vind ik niet fris en niet meer in een hotel horen. Ook was er gele/vieze aanslag in de wc en de voegen bij het bad/douche waren allemaal beschimmeld. Dus badkamer verdient de nodige aandacht, verder nog wel wat kleine puntjes van verbetering. Maar gezien de prijs was het in zijn geheel gezien een prima kamer/studio. Personeel bij in- en uitchecken was ook erg vriendelijk en behulpzaam.
  • Enigszins achterstallig onderhoud (misschien ook door de Corona). Badkamervoegen waren beschimmelt en ook wc-pot was al geruime tijd niet goed schoon gemaakt. (aanslag). Beslag op ramen was gammel of kapot.
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
7.4 /10 Goed

, Stel ouder dan 35 jaar
  • Goede centrale ligging. Ruime kamer Goed sanitair
  • Tussen de bank kussens in de kamer zaten nog verpakking wikkels van eten van de vorige bewoners. De tegels op het toilet waren vies, er zaten ondefinieerbare vlekken op. De moltons en hoofdkussens waren totaal geel!! Vies dus.
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
8.4 /10 Zeer goed

, Met een vriend/vriendin
  • Wij verbleven er 1 nachtje. Bij aankomst was de dame achter de receptie erg vriendelijk en gastvrij. Heeft ons goed advies gegeven over hoe we het best in de stad konden komen. De afstand was prima om lopend te doen. De kamer was schoon en netjes. Dus voor ons een prima verblijf.
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
8.8 /10 Zeer goed

, Groep
  • Enorm Vriendelijke receptionist Grote kamers Dichtbij centrum
  • We hadden 3 kamers waarvan 2 wat gedateerd en 1 duidelijk mooier
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
9.4 /10 Fantastisch

, Met een vriend/vriendin
  • Ik was super tevreden Van die Surinaamse Man die aan de Balie werkte super vriendelijk en beleefd. Echt en top Medewerker. (Winston) was zijn naam als ik mij niet vergiss.
  • Alles was top het eningste wat super lastig was zijn de 2personen bed vind ik persoonlijk lastig, omdat het 2 apparte matrassen zijn en als je natuurkijk met jou partner het bed deeld schuiven de matrassen het zou 1 hele matrass zijn voor 2 personen.
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
8.6 /10 Zeer goed

, Stel tot 35 jaar
  • Ligging is top, vriendelijk en meedenkend personeel!
  • Niet van toepassing
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
9.4 /10 Fantastisch

, Gepensioneerd stel
  • Zeer ruime studio, centrale ligging, extra vriendelijk personeel
  • /
Markeren als ongepast Gemarkeerd als ongepast
Beoordelingen bijwerken...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Omgeving

Adres

Arass Hôtel*** & Business Flats
Plantin en Moretuslei 111
2018 Antwerpen
België

Afstand tot:
Vliegveld
4 km
Centrum
2 km
Bushalte
100 m
Treinstation
500 m
Tramhalte
100 m
Metro
100 m

Bezig met laden van Google Maps

Laden Google Maps mislukt

Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen

Jouw laatst bekeken hotels

Parkeergelegenheid
  • Parkeren bij hotel € 16 per dag
  • Parkeren omgeving € 2 per uur
Inchecken 15:00 - Uitchecken 11:00
Huisdieren Niet toegestaan
Roken Het gehele hotel is rookvrij