In hartje Hasselt ligt het moderne hotel The Century waar u zeker geniet. Wat dacht u van een culinair hotel-restaurant en een bruisend centrum met buitengewone bezienswaardigheden? Bezoek bijvoorbeeld het interessante Modemuseum of maak een eindeloze wandeling door de Japanse Tuin.
The Century beschikt over frisse en trendy hotelkamers met een luxueuze uitstraling. Alle kamers zijn standaard voorzien van een plasma-televisie, airconditioning, kluis, telefoon en gratis Wi-Fi. Daarnaast hebben alle kamers een badkamer met een douche, toilet en föhn. Na een welverdiende nachtrust is natuurlijk niets zo lekker als de dag rustig te beginnen met een gevarieerd ontbijt. Ook voor een lichte lunch of een uitgebreid diner bent u bij het hotel-restaurant aan het juiste adres. Drink om de dag goed af te sluiten nog een drankje in de gezellige hotelbar.
Hasselt is de perfecte bestemming om natuurrijk genieten te combineren met shoppen en cultuur snuiven. De stad is namelijk gelegen tussen de bosrijke Kempen en de uitgestrekte Haspengouw. Hier zijn tal van fiets- en wandelroutes uitgestippeld dus trek er zeker een keer op uit voor een heerlijke tocht. Wilt u liever cultuur snuiven? Bezoek dan in het centrum van Hasselt een van de vele bezienswaardigheden zoals de Sint Quintinuskathedraal of de Virga Jessebasiliek. Daarnaast kent de stad interessante musea zoals het Jenevermuseum en het Hollywood Movie Museum. Even ontspannen? Maak dan een wandeling door de schitterende Japanse Tuin, de grootste van Europa.