Family Special
2 nachten, 2 Volwassenen
Door dit account aan te maken, ga je akkoord met onze Algemene voorwaarden en Privacybeleid
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Informatie ophalen
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
Tijdens je verblijf in Novotel Maastricht heb je een overweldigende keuze aan alles wat de bourgondische stad Maastricht te bieden heeft. Er is voor ieder wat wils. Je kunt gedurende het hele jaar door de gehele stad cultuur en historie opsnuiven. Winkels zijn er volop, net als de gezelligheid die de stad je biedt. Het Thermenmuseum, de Grotten van Sint Pieter en het Bonnefantenmuseum zorgen voor een gevarieerd verblijf. Vergeet ook zeker het Vrijthof niet te bezoeken. In de zomer kun je heerlijk genieten op de terrassen en in de winter wordt het omgetoverd tot een grote kerstmarkt. Kortom: Maastricht is altijd leuk om te bezoeken!
Novotel Maastricht beschikt over ruime en moderne kamers voorzien van gratis Wi-Fi, flatscreen, telefoon, kluis, koffie- en theefaciliteiten en minibar.Voor een lekkere lunch of diner kun je terecht in sfeervolle hotel-restaurant @Novotel. Geniet hier van culinaire hoogstandjes uit de internationale keuken. Geniet van een mooi uitzicht op de tuin waar ook het verwarmde buitenzwembad ligt. Dus mocht je een duik willen maken...Na een gezellige dag in het centrum kun je plaatsnemen in de bar van het hotel en genieten van een welverdiend drankje.
Wanneer je verblijft in Novotel Maastricht hoef je je geen moment te vervelen. De bourgondische stad biedt voor ieder wat wils. Maak een mooie wandeling langs de oevers van de Maas en ontdek het gezellige centrum met vele terrassen en chique winkels. Natuurlijk mag een stop voor een Limburgse vlaai niet ontbreken! Maastricht is gedurende het hele jaar een aanrader om te bezoeken. Bezoek de kerstmarkt op het Vrijthof in de winterperiode, bekijk de prachtige praalwagens tijdens de Carnaval en in de zomer kun je volop genieten van de gezellige terrassen in en rondom het Vrijthof.
Boek gemakkelijk tijdens het afronden van jouw boeking ook één van deze extra’s erbij.
Inchecken 15:00
Uitchecken 11:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Optioneel ontbijt voor € 24 per persoon per ontbijt
Ja
Maandag: 06:30 - 10:00
Dinsdag: 06:30 - 10:00
Woensdag: 06:30 - 10:00
Donderdag: 06:30 - 10:00
Vrijdag: 06:30 - 10:00
Zaterdag: 07:00 - 10:30
Zondag: 07:00 - 10:30
Maandag: 18:00 - 21:00
Dinsdag: 18:00 - 21:00
Woensdag: 18:00 - 21:00
Donderdag: 18:00 - 21:00
Vrijdag: 18:00 - 21:00
Zaterdag: 18:00 - 21:00
Zondag: 18:00 - 21:00
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Toegestaan:
€ 25 Per huisdier per nacht
Het gehele hotel is rookvrij
94
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen