Noordkantkamers
Noordkantkamers
-
Aantal nachten Bekijk detailsVanaf 1 nachtAantal nachten Vanaf 1 nachtVanaf € 79,95per kamer per nachtExcl. citytax € 1,50 p.p.p.n.
HotelSpecials maakt gebruik van cookies. Waarom? Meer lezen
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Informatie ophalen
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
Aan het eind van de boulevard van Harderwijk ligt Hotel Café Restaurant Monopole. Vanuit dit kleinschalige en vriendelijke hotel heb je prachtig uitzicht over het Wolderwijdmeer en beleef je een heerlijke ontspannende vakantie op de Veluwe. Bovendien zal je je niet vervelen in Harderwijk, waar vele restaurants, winkels, musea en een bioscoop te vinden zijn.
Alle kamers van Hotel Café Restaurant Monopole zijn voorzien van een televisie, telefoon, koelkast, gratis Wi-Fi en een badkamer met een bad en/of douche en toilet. Als je ’s ochtends wakker wordt, kan je genieten van een uitgebreid ontbijt. Voor een heerlijke lunch en diner moet je in het hotel-restaurant zijn, waar je bijvoorbeeld kan kiezen voor een heerlijk visgerecht. Neem ook eens plaats op het grote terras met uitzicht op het meer.
In Harderwijk en omgeving is genoeg te beleven. Hotel Café Restaurant Monopole ligt vlak bij het stadscentrum van Harderwijk met vele winkels, restaurants, musea en een bioscoop. Op slechts 350 meter van het hotel vind je het Dolfinarium, waar je zeker een leuk dagje uit kunt beleven. Ben je toe aan dé ultieme ontspanning? Breng dan een bezoek aan het wellness center De Zwaluwhoeve op slechts 15 minuten rijden van het hotel!
Inchecken 15:00
Uitchecken 11:00
Openingstijden: 07:00 - 22:00
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Maandag: 07:00 - 10:00
Dinsdag: 07:00 - 10:00
Woensdag: 07:00 - 10:00
Donderdag: 07:00 - 10:00
Vrijdag: 07:00 - 10:00
Zaterdag: 08:00 - 10:00
Zondag: 08:00 - 10:00
Niet toegestaan
Het gehele hotel is rookvrij
19
Voor de realisering van een nieuwe boulevard zijn er wegens bouwwerkzaamheden een beperkt aantal openbare parkeerplaatsen beschikbaar op de boulevard. Hierdoor kan het voorkomen dat de parkeerplaats van het hotel slecht of niet bereikbaar zal zijn. Het hotel beschikt zelf over een beperkt aantal parkeerplaatsen die niet vooraf gereserveerd kunnen worden en op basis van beschikbaarheid aangeboden worden. U kunt uitwijken naar het parkeertransferium op de Havendijk achter de Molen of de Houtwal parkeergarage (tegen betaling). Beide parkeergelegenheden liggen op 5-8 minuten loopafstand.
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen