Standaard Kamer

Standaard Kamer
-
Aantal nachten Bekijk detailsVanaf 1 nachtAantal nachten Vanaf 1 nachtVanaf € 149per kamer per nachtTotaal € 298
2 nachten, 2 Volwassenen€ 149 x 2 nachten € 298Totale prijs € 298Geen verborgen kosten
HotelSpecials maakt gebruik van cookies. Waarom? Meer lezen
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Informatie ophalen
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
In het zuidwestelijkste stukje van Duitsland ligt Best Western Hotel Dreiländerbrücke in het drielandenpunt Duitsland, Zwitserland en Frankrijk. Vanuit je hotel kijk je uit op de Rijn en het Zwarte Woud.
Best Western Hotel Dreiländerbrücke dankt zijn naam aan de naastgelegen voetgangershangbrug. Deze brug verbindt de Duitse stad Weil am Rhein en het Franse Huningue. De kamers van het hotel zijn voorzien van een keuken, koelkast, minibar, televisie en een badkamer met een bad en/of douche, toilet en een föhn. In het hotel kun je gratis gebruikmaken van Wi-Fi. Bij lekker weer kun je op het terras plaatsnemen en genieten van het weer en het uitzicht. Wil je ontspannen? Neem dan plaats in de sauna en kom heerlijk tot rust.
Het Best Western Hotel Dreiländerbrücke ligt in de stad Weil am Rhein in het Rhein Center. In dit centrum vind je leuke boetiekjes en winkels om te shoppen en restaurants en bars om te eten en te drinken. Naast het hotel is de voetgangershangbrug die Wei lam Rhein verbindt met het Franse Huningue. Ook de grensovergang naar het Zwitserse Basel is dichtbij. Bezoek zeker het Drielandenpunt van Duitsland en zet een voet in de drie landen. Een tip is om de stad Basel te bezoeken en hierbij de Münster Kathedraal, de Marktplaats en het stadhuis te bezichtigen.
Inchecken 14:00
Uitchecken 11:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Optioneel ontbijt voor € 15 per persoon per ontbijt
Toeslag ontbijt op kamer € 11,50
Maandag: 06:00 - 10:00
Dinsdag: 06:00 - 10:00
Woensdag: 06:00 - 10:00
Donderdag: 06:00 - 10:00
Vrijdag: 06:00 - 10:00
Zaterdag: 06:30 - 10:30
Zondag: 06:30 - 10:30
Maandag: 17:00 - 23:00
Dinsdag: 17:00 - 23:00
Woensdag: 17:00 - 23:00
Donderdag: 17:00 - 23:00
Vrijdag: 17:00 - 23:00
Zaterdag: 17:00 - 23:00
Zondag: 17:00 - 23:00
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Niet toegestaan
Het gehele hotel is rookvrij
29
Gasten die voor aankomst een ontbijt boeken, betalen € 10 per persoon per nacht. Als het ontbijt op korte termijn wordt geboekt, kost het € 12,50 per persoon per nacht.
Als je een boekingsbevestiging van Hotel Maximilian ontvangt, komt dat omdat beide hotels zich op dezelfde plaats bevinden en alleen verschillen in het aantal sterren.
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen