Arass Business Flats 3 Sterren

Plantin en Moretuslei 111 2018 Antwerpen België Bekijk op kaart

Over het hotel

  • Nabij Centraal Station en Zurenborg
  • ruime appartementen
  • Overdekte parkeergarage
Arass Business Flats is een alternatief op een klassiek hotel. Vlak bij het historische centrum van Antwerpen overnacht je in een appartement met...
Lees meer

Wanneer willen jullie weg?

Jouw reisdata Aanpassen

Aankomst Vertrek
MA DI WO DO VR ZA ZO
Mei 2019
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juni 2019
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juli 2019
MA DI WO DO VR ZA ZO
Augustus 2019
MA DI WO DO VR ZA ZO
September 2019
MA DI WO DO VR ZA ZO
Oktober 2019
MA DI WO DO VR ZA ZO
November 2019
MA DI WO DO VR ZA ZO
December 2019
MA DI WO DO VR ZA ZO
Januari 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
Februari 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
Maart 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
April 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
Mei 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juni 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juli 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
Augustus 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
September 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
Oktober 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO

Er kunnen extra kosten gelden voor reizigers jonger dan 18 jaar. Hiervoor is de leeftijd van de reiziger op de dag van aankomst bepalend. In het boekingsproces wordt duidelijk of er extra kosten in rekening gebracht worden.

Kamers

  • Duplex Superior

    afbeelding van Duplex Superior

    Duplex Superior

    • 55m2
    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    Opties Aantal nachten Prijs per kamer per nacht
      • Annuleren mogelijk Bij annulering tot 15:00 uur 14 dagen voor aankomst wordt 50% van de reservering in rekening gebracht
      • Het ontbijt is optioneel € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Gratis Wi-Fi
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Vanaf € 82
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.
  • Duplex Superior

    afbeelding van Duplex Superior

    Duplex Superior

    • 55m2
    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    Opties Aantal nachten Prijs per kamer per nacht
      • Je kunt gratis annuleren tot 1 maand voor de dag van aankomst
      • Het ontbijt is optioneel € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Gratis Wi-Fi
      Aantal nachten
      1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      1 nacht
      Vanaf € 84
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.
  • Penthouse Appartement

    afbeelding van Penthouse Appartement

    Penthouse Appartement

    • 70m2
    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    Opties Aantal nachten Prijs per kamer per nacht
      • Je kunt gratis annuleren tot 1 maand voor de dag van aankomst
      • Het ontbijt is optioneel € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Gratis Wi-Fi
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Vanaf € 91
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.
  • Penthouse Appartement

    afbeelding van Penthouse Appartement

    Penthouse Appartement

    • 70m2
    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    Opties Aantal nachten Prijs per kamer per nacht
      • Annuleren mogelijk Bij annulering tot 15:00 uur 14 dagen voor aankomst wordt 50% van de reservering in rekening gebracht
      • Het ontbijt is optioneel € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Gratis Wi-Fi
      Aantal nachten
      1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      1 nacht
      Vanaf € 93
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.
  • Grand Appartement

    afbeelding van Grand Appartement

    Grand Appartement

    • 100m2
    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    Opties Aantal nachten Prijs per kamer per nacht
      • Annuleren mogelijk Bij annulering tot 15:00 uur 14 dagen voor aankomst wordt 50% van de reservering in rekening gebracht
      • Het ontbijt is optioneel € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Gratis Wi-Fi
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Vanaf € 101
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.
  • Grand Appartement

    afbeelding van Grand Appartement

    Grand Appartement

    • 100m2
    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    Opties Aantal nachten Prijs per kamer per nacht
      • Je kunt gratis annuleren tot 1 maand voor de dag van aankomst
      • Het ontbijt is optioneel € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Gratis Wi-Fi
      Aantal nachten
      1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      1 nacht
      Vanaf € 103
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.
  • Family Apartment

    afbeelding van Family Apartment

    Family Apartment

    • 120m2
    • Max. 3 volwassenen en 1 kind
    • 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed
    Opties Aantal nachten Prijs per kamer per nacht
      • Annuleren mogelijk Bij annulering tot 15:00 uur 14 dagen voor aankomst wordt 50% van de reservering in rekening gebracht
      • Het ontbijt is optioneel € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Gratis Wi-Fi
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Vanaf € 132
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.
  • Family Apartment

    afbeelding van Family Apartment

    Family Apartment

    • 120m2
    • Max. 3 volwassenen en 1 kind
    • 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed
    Opties Aantal nachten Prijs per kamer per nacht
      • Annuleren mogelijk Bij annulering tot 15:00 uur 14 dagen voor aankomst wordt 50% van de reservering in rekening gebracht
      • Het ontbijt is optioneel € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
      • Gratis Wi-Fi
      Aantal nachten
      1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      1 nacht
      Vanaf € 134
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.

Duplex Superior

Jullie verblijf

  • 2 - 6 nachten in de Duplex Superior
  • Het ontbijt is optioneel (€ 14.00 per persoon per ontbijt)
  • Gratis Wi-Fi

Kenmerken

  • 55m2
  • Max. 2 volwassenen en 1 kind

Belangrijke informatie

  • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
  • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 99 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)

Duplex Superior

Jullie verblijf

  • 1 nacht in de Duplex Superior
  • Het ontbijt is optioneel (€ 14.00 per persoon per ontbijt)
  • Gratis Wi-Fi

Kenmerken

  • 55m2
  • Max. 2 volwassenen en 1 kind

Belangrijke informatie

  • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
  • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 99 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)

Penthouse Appartement

Jullie verblijf

  • 2 - 6 nachten in de Penthouse Appartement
  • Het ontbijt is optioneel (€ 14.00 per persoon per ontbijt)
  • Gratis Wi-Fi

Kenmerken

  • 70m2
  • Max. 2 volwassenen en 1 kind

Belangrijke informatie

  • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
  • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 99 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)

Penthouse Appartement

Jullie verblijf

  • 1 nacht in de Penthouse Appartement
  • Het ontbijt is optioneel (€ 14.00 per persoon per ontbijt)
  • Gratis Wi-Fi

Kenmerken

  • 70m2
  • Max. 2 volwassenen en 1 kind

Belangrijke informatie

  • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
  • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 99 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)

Grand Appartement

Jullie verblijf

  • 2 - 6 nachten in de Grand Appartement
  • Het ontbijt is optioneel (€ 14.00 per persoon per ontbijt)
  • Gratis Wi-Fi

Kenmerken

  • 100m2
  • Max. 2 volwassenen en 1 kind

Belangrijke informatie

  • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
  • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 99 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)

Grand Appartement

Jullie verblijf

  • 1 nacht in de Grand Appartement
  • Het ontbijt is optioneel (€ 14.00 per persoon per ontbijt)
  • Gratis Wi-Fi

Kenmerken

  • 100m2
  • Max. 2 volwassenen en 1 kind

Belangrijke informatie

  • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
  • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 99 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)

Family Apartment

Jullie verblijf

  • 2 - 6 nachten in de Family Apartment
  • Het ontbijt is optioneel (€ 14.00 per persoon per ontbijt)
  • Gratis Wi-Fi

Kenmerken

  • 120m2
  • Max. 3 volwassenen en 1 kind
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed

Belangrijke informatie

  • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
  • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 99 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)

Family Apartment

Jullie verblijf

  • 1 nacht in de Family Apartment
  • Het ontbijt is optioneel (€ 14.00 per persoon per ontbijt)
  • Gratis Wi-Fi

Kenmerken

  • 120m2
  • Max. 3 volwassenen en 1 kind
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed

Belangrijke informatie

  • Je betaalt vooraf aan HotelSpecials
  • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 99 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
Accommodaties zoeken...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Prijzen worden opgehaald...

Hotelinformatie

Receptie

  • Check-in

    15:00

  • Check-out

    11:00

  • Openingstijden

    08:00

  • Sluitingstijd

    18:00

  • Eerder inchecken?

    Ja

WiFi

  • WiFi

    Gratis

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats hotel?

    € 16 per dag

  • Reserveren mogelijk?

    Ja

  • Parkeren omgeving?

    € 2 per hour

Roken

  • Roken toegestaan?

    Nee

Restaurant

  • Ontbijt

    Maa

    07:00 - 10:00

    Din

    07:00 - 10:00

    Woe

    07:00 - 10:00

    Don

    07:00 - 10:00

    Vri

    07:00 - 10:00

    Zat

    08:00 - 11:00

    Zon

    08:00 - 11:00

  • Lunch

    Nee

  • Diner

    Nee

Honden

  • Honden

    Niet toegestaan

Algemeen

  • Aantal kamers

    89

Belangrijke check-in informatie!

De receptie is geopend 7d/7 van 08.00 – 17.30u. Gasten die buiten de openingsuren van de receptie inchecken dienen het hotel te contacteren voor de code van het codeslot en de instructies betreffende het inchecken via de self check in kiosk. Self check in is mogelijk vanaf 17u30.

Borgsom bij check-in

Bij een reservering is het verplicht een borgsom te betalen van €250,- in contanten of een waarborg te autoriseren op een geldig creditcard bij aankomst in het hotel. Deze borgsom dekt de kosten voor mogelijk herstel van de kamers en voor mogelijke extra schoonmaak.

Gebaseerd op 3 echte beoordelingen door onze gasten.
7.7 /10 Goed

, Stel ouder dan 35 jaar
  • Geen opmerkingen
8.4 /10 Zeer goed

, Individuele reiziger
  • Geen opmerkingen
7.3 /10 Goed

, Stel tot 35 jaar
  • met de suites geen 0815 kamers in de aanbieding - goede faciliteiten, 2 tv's, aparte douche en toilet, ingerichte keuken met magnetron, grote raam (ken), schoon!
  • mit den Suites keine 0815-Zimmer im Angebot - Einrichtung gut, 2 Fernseher, Dusche und WC getrennt, Einbauküche mit Mikrowelle, große(s) Fenster, sauber!
  • (eenvoudige) apparatuur vereist af en toe vernieuwing, tapijt lost op sommige punten op, bedden zelf te zacht!, badkameraccessoires over geverfd: / en gips met verschillende kleuren
  • (einfache) Ausstattung bedarf vereinzelt Erneuerung, Teppich löst sich an manchen Punkten, Betten uns persönlich zu weich!, Badarmaturen überstrichen :/ und Putzflicken mit unterschiedlicher Farbe
Beoordelingen bijwerken...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Omgeving

Adres

Arass Business Flats
Plantin en Moretuslei 111
2018 Antwerpen
België

Afstand tot:
Vliegveld
4 km
Centrum
2 km
Bushalte
0.1 km
Treinstation
0.5 km
Tramhalte
0.1 km
Metro
0.1 km

Bezig met laden van Google Maps

Laden Google Maps mislukt

Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen