Arass Business Flats 3 Sterren

Plantin en Moretuslei 111 2018 Antwerpen België Bekijk op kaart

Over het hotel

  • Nabij Centraal Station en Zurenborg
  • ruime appartementen
  • Overdekte parkeergarage
Arass Business Flats is een alternatief op een klassiek hotel. Vlak bij het historische centrum van Antwerpen overnacht je in een appartement met...
Lees meer
7.4 /10 Goed

Wanneer willen jullie weg?

Jouw reisdata Aanpassen

Aankomst Vertrek
MA DI WO DO VR ZA ZO
September 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
Oktober 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
November 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
December 2020
MA DI WO DO VR ZA ZO
Januari 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Februari 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Maart 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
April 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Mei 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juni 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Juli 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Augustus 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
September 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Oktober 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
November 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
December 2021
MA DI WO DO VR ZA ZO
Januari 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO
Februari 2022
MA DI WO DO VR ZA ZO

Door ons aanbevolen

Profiteer nu
Profiteer nu afbeelding van Herfst Sale

Herfst Sale

Duplex Superior
Opties Aantal nachten

Herfst Sale

Duplex Superior
  • De scherpste prijs voor deze kamer
  • Inclusief ontbijt
  • OP = OP!
  • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
  • Vooraf betalen
Aantal nachten
1 nacht
Bekijk details
Aantal nachten
1 nacht
Vanaf € 120 € 92 -23 %
per kamer per nacht
Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n. & excl. servicekosten € 10 per reservering

Belangrijke informatie

  • Vooraf betalen

Kamers

  • Duplex Superior

    afbeelding van Duplex Superior

    Duplex Superior

    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    55m2 Wifi Airconditioning
    Opties Aantal nachten
      • Optioneel ontbijt voor € 14 € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Vanaf € 90
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Vooraf betalen
      • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
  • Duplex Superior

    afbeelding van Duplex Superior

    Duplex Superior

    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    55m2 Wifi Airconditioning
    Opties Aantal nachten
      • Optioneel ontbijt voor € 14 € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Gratis annuleren Gratis annuleren is mogelijk onder bepaalde voorwaarden
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      1 nacht
      Vanaf € 92
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Gratis annuleren is mogelijk onder bepaalde voorwaarden
      • Vooraf betalen
      • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
  • Penthouse Appartement

    afbeelding van Penthouse Appartement

    Penthouse Appartement

    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    70m2 Ligbad Wifi Airconditioning Balkon
    Opties Aantal nachten
      • Optioneel ontbijt voor € 14 € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Gratis annuleren Gratis annuleren is mogelijk onder bepaalde voorwaarden
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Vanaf € 100
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Gratis annuleren is mogelijk onder bepaalde voorwaarden
      • Vooraf betalen
      • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis
  • Penthouse Appartement

    afbeelding van Penthouse Appartement

    Penthouse Appartement

    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    70m2 Ligbad Wifi Airconditioning Balkon
    Opties Aantal nachten
      • Optioneel ontbijt voor € 14 € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      1 nacht
      Vanaf € 102
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Vooraf betalen
      • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis
  • Grand Appartement

    afbeelding van Grand Appartement

    Grand Appartement

    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    100m2 Ligbad Wifi Airconditioning
    Opties Aantal nachten
      • Optioneel ontbijt voor € 14 € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Vanaf € 110
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Vooraf betalen
      • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
  • Grand Appartement

    afbeelding van Grand Appartement

    Grand Appartement

    • Max. 2 volwassenen en 1 kind
    100m2 Ligbad Wifi Airconditioning
    Opties Aantal nachten
      • Optioneel ontbijt voor € 14 € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Gratis annuleren Gratis annuleren is mogelijk onder bepaalde voorwaarden
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      1 nacht
      Vanaf € 112
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Gratis annuleren is mogelijk onder bepaalde voorwaarden
      • Vooraf betalen
      • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
  • Family Apartment

    afbeelding van Family Apartment

    Family Apartment

    • Max. 3 volwassenen en 1 kind
    • 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed
    120m2 Wifi Airconditioning Terras
    Opties Aantal nachten
      • Optioneel ontbijt voor € 14 € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Bekijk details
      Aantal nachten
      Vanaf 2 nachten
      Vanaf € 145
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Vooraf betalen
      • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
  • Family Apartment

    afbeelding van Family Apartment

    Family Apartment

    • Max. 3 volwassenen en 1 kind
    • 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed
    120m2 Wifi Airconditioning Terras
    Opties Aantal nachten
      • Optioneel ontbijt voor € 14 € 14.00 per persoon per ontbijt
      • Gratis annuleren Je kunt gratis annuleren tot 15:00 uur 2 dagen voor aankomst. De servicekosten blijven voor jouw rekening
      • Vooraf betalen
      Aantal nachten
      1 nacht
      Bekijk details
      Aantal nachten
      1 nacht
      Vanaf € 147
      per kamer per nacht
      Excl. citytax € 2,39 p.p.p.n.

      Belangrijke informatie

      • Vooraf betalen
      • Toeslag kinderen: 0 - 2 jaar Gratis, 3 - 11 jaar € 20 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.), 12 - 18 jaar € 35 (De prijs is per kind per nacht op basis van de leeftijdscategorie.)
Accommodaties zoeken...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

details are loading...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Prijzen worden opgehaald...

Hotelinformatie

Receptie

  • Inchecken 15:00

  • Uitchecken 11:00

  • Openingstijden: 08:00 - 17:00

  • Eerder inchecken? Ja

Ontbijt

  • Optioneel ontbijt voor € 14 per persoon per ontbijt

  • Maandag: 07:00 - 10:00

    Dinsdag: 07:00 - 10:00

    Woensdag: 07:00 - 10:00

    Donderdag: 07:00 - 10:00

    Vrijdag: 07:00 - 10:00

    Zaterdag: 08:00 - 11:00

    Zondag: 08:00 - 11:00

Kinderen

  • Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.

Huisdieren

  • Niet toegestaan

Roken

  • Het gehele hotel is rookvrij

Betalen in dit hotel

  • American Express
  • Contanten in lokale valuta
  • Maestro (PIN)
  • MasterCard
  • Visa

Aantal kamers

  • 89

Gesproken talen

  • Nederlands
  • Engels
  • Frans

Goed om te weten

Belangrijke check-in informatie!

De receptie is geopend 7d/7 van 08.00 – 17.30u. Gasten die buiten de openingsuren van de receptie inchecken dienen het hotel te contacteren voor de code van het codeslot en de instructies betreffende het inchecken via de self check in kiosk. Self check in is mogelijk vanaf 17u30.

Borgsom bij check-in

Bij een reservering is het verplicht een borgsom te betalen van €250,- in contanten of een waarborg te autoriseren op een geldig creditcard bij aankomst in het hotel. Deze borgsom dekt de kosten voor mogelijk herstel van de kamers en voor mogelijke extra schoonmaak.

7.4 /10 Goed
Gebaseerd op 5 echte beoordelingen door onze gasten.
  • Locatie 7.0
  • Prijs-kwaliteitverhouding 6.8
  • Personeel (gastvrijheid en service) 8.1
  • Sfeer in het hotel 7.4
  • Kamer comfort en kwaliteit 7.5
  • Netheid / hygiëne 8.0
Lees meer
  • Locatie 7.0
  • Prijs-kwaliteitverhouding 6.8
  • Personeel (gastvrijheid en service) 8.1
  • Sfeer in het hotel 7.4
  • Kamer comfort en kwaliteit 7.5
  • Netheid / hygiëne 8.0
7.5 /10 Goed

, Stel ouder dan 35 jaar
  • Gezellige wijk
  • De borg
6.9 /10 Matig

, Stel ouder dan 35 jaar
  • De nachtportier/conciërge op dag van aankomst was heel aardig en behulpzaam. Het uitzicht van het penthouse was super en het balkon ideaal! Locatie is redelijk dichtbij het centraal station en de Zoo.
  • Jammer dat de receptie al om 17.30u dicht is. De kamer was een stuk kleiner en minder luxe dan de foto's online deden beloven. Het bed was geen kingsize zoals in de omschrijving stond. Badkamer had een verlaagd stuk plafond in het douche gedeelte. Voor lange mensen niet comfortabel om te douchen. Na een paar regenbuitjes bleef er best veel water liggen op het balkon en dit liep niet weg. Verder was het top.
7.7 /10 Goed

, Stel ouder dan 35 jaar
  • Geen opmerkingen
8.4 /10 Zeer goed

, Individuele reiziger
  • Geen opmerkingen
7.3 /10 Goed

, Stel tot 35 jaar
  • mit den Suites keine 0815-Zimmer im Angebot - Einrichtung gut, 2 Fernseher, Dusche und WC getrennt, Einbauküche mit Mikrowelle, große(s) Fenster, sauber!
  • (einfache) Ausstattung bedarf vereinzelt Erneuerung, Teppich löst sich an manchen Punkten, Betten uns persönlich zu weich!, Badarmaturen überstrichen :/ und Putzflicken mit unterschiedlicher Farbe
Beoordelingen bijwerken...

Oeps, er is iets misgegaan...

Je kunt het opnieuw proberen

Als dat niet werkt, herlaad de pagina.

Omgeving

Adres

Arass Business Flats
Plantin en Moretuslei 111
2018 Antwerpen
België

Afstand tot:
Vliegveld
4 km
Centrum
2 km
Bushalte
0.1 km
Treinstation
0.5 km
Tramhalte
0.1 km
Metro
0.1 km

Bezig met laden van Google Maps

Laden Google Maps mislukt

Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen

Jouw laatst bekeken hotels