Hotelfaciliteiten
Populaire faciliteiten
- Gratis Wi-Fi
- Parkeerplaats bij het hotel
- Gezellige hotelbar
- Je huisdier mag mee
Wij gebruiken cookies om jullie winkelervaring te verbeteren. Door verder te surfen, accepteer je het cookiebeleid. Lees meer
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
details are loading...
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
Tijdens je verblijf in Antik Hotel Eichenhof zal je aan niets tekortkomen! Je overnacht in een comfortabel hotel en in de omgeving valt van alles te ondernemen. Trek je wandelschoenen aan voor een wandeling in de natuurrijke omgeving of bezoek de sfeervolle Altstadt.
De sfeervolle kamers van Antik Hotel Eichenhof zijn voorzien van een televisie en een badkamer met een douche, toilet en een föhn. In het hotel is Wi-Fi aanwezig, maar hier zijn wel kosten aan verbonden. Tevens hebben de kamers een terras of balkon, zodat je een even een luchtje kunt scheppen. ’s Ochtends begin je je dag goed met een heerlijk ontbijt. ’s Avonds kun je genieten van een lekker diner in het restaurant van zusterhotel Ringhotel Lippischer Hof.
Antik Hotel Eichenhof heeft een ideale ligging in de stad Bad Salzuflen. Het ligt in de deelstaat Noordrijn-Westfalen in de buurt van de wandelzone van de Altstadt en bovendien ligt het slechts op vijf autominuten van de snelweg. Het historische centrum van Bad Salzuflen biedt een tal van winkels, cafés en restaurants voor een leuk dagje uit. De gezellige stad Bad Salzuflen ligt tussen het Teutoburgerwoud en de Wezer in en wordt omringd door schitterende berglandschappen. De natuurrijke omgeving is een mooi decor voor een wandeling of fietstocht! Golfliefhebbers kunnen een balletje slaan op de golfbaan van Bad Salzuflen en tegelijkertijd de mooie omgeving aanschouwen.
Inchecken 14:00
Uitchecken 11:00
Openingstijden: 06:00 - 22:00
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Toegestaan: Op alle kamers,In het restaurant,In de bar
€ 10 Per huisdier per nacht
Ja
36
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen