Hotelfaciliteiten
Populaire faciliteiten
- Parkeerplaats bij het hotel
- Gezellige hotelbar
- Je huisdier mag mee
Wij gebruiken cookies om jullie winkelervaring te verbeteren. Door verder te surfen, accepteer je het cookiebeleid. Lees meer
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
details are loading...
Je kunt het opnieuw proberen
Als dat niet werkt, herlaad de pagina.
Prijzen worden opgehaald...
ACHAT Hotel Dresden Altstadt ligt op slechts 2 kilometer van het historische centrum van Dresden. In de omgeving zijn er tal van activiteiten te ondernemen, zoals het bezoeken van de vele historische bezienswaardigheden in Dresden en de gezellige Altmarkt. Dit is het belangrijkste en meest bruisende plein van de stad!
Alle kamers van ACHAT Hotel Dresden Altstadt zijn voorzien van een televisie, telefoon, bureau en gratis Wi-Fi. Daarnaast beschikken de kamers over een badkamer met douche, toilet en een föhn. ’s Ochtends kun je de dag goed beginnen met een uitgebreid ontbijtbuffet in het restaurant. ’s Avonds is het een aanrader om te dineren in het nabijgelegen restaurant Feldschlösschen-Stammhaus. Dit restaurant is een culinaire partner van het hotel en hier worden regionale en internationale gerechten geserveerd en ook seizoen specialiteiten. In de SKY Sportsbar van het hotel kun je lekker neerploffen voor een drankje terwijl je de voetbalwedstrijden bekijkt.
ACHAT Hotel Dresden Altstadt ligt ideaal voor een citytrip naar Dresden. Deze historische stad heeft veel gebouwen die in het verleden deels of bijna geheel zijn verwoest, waarna ze wederopgebouwd of hersteld zijn. De Katholische Hofkirche is daar een goed voorbeeld van. Deze rooms-katholieke kathedraal heeft prachtige beelden die hoop, geloof, liefde en gerechtigheid symboliseren. Zin om lekker neer te genieten in een gezellig café of op een terrasje? Bezoek dan de Altmarkt of de Neumarkt!
Inchecken 14:00
Uitchecken 11:00
24-uurs receptie
Eerder inchecken? Je kunt nog niet naar de kamer, maar je kunt je bagage wel alvast afgeven.
Kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Het maximum aantal kinderen en de kosten kunnen variëren per leeftijd per kamer.
Toegestaan: Op alle kamers
€ 10 Per huisdier per nacht
Ja
157
Voor dit hotel zijn nog geen beoordelingen
Je kunt het opnieuw proberen door te pagina te herladen