Van der Valk Hotel Stein-Urmond




Mauritslaan 65,
6129 EL,
Urmond,
Nederland
Highlights
- Nabij Maastricht
- Ruime kamers
- Fitness
Hotelomschrijving
Van der Valk Hotel Stein-Urmond ligt nabij de Limburgse heuvel- en mergellandroute, enkele kilometers van Maastricht en Valkenburg. Maak mooie wandel- en fietstochten.
Kamers
-
Kamer Faciliteiten:
Balkon, Bureau, Draadloos internet, Fohn, Gescheiden douche en bad, Internet, Pay TV, Rookmelders, Telefoon, Televisie, ZitjeOntbijt: Inclusief ontbijt
Beschikbaarheid: Direct boekbaar
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
-
Omschrijving kamer 'Deluxe kamer (incl. ontbijt)':
De badkamers hebben een inloopdouche of een bad en doucheKamer Faciliteiten:
Airconditioning, Douche, Fohn, Internet, Koelkast, Lounge, Telefoon, Televisie, Voicemail, ZitjeOntbijt: Inclusief ontbijt
Beschikbaarheid: Direct boekbaar
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
Belangrijke informatie over Van der Valk Hotel Stein-Urmond
- Parkeergelegenheid
- Parkeerplaats aanwezig (gratis)
- Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
- Wi-Fi
- Er is in dit hotel gratis WiFi beschikbaar
- Aantal kamers
- Dit hotel heeft 166 kamers
- Check-in
- Vanaf 13.00 uur
- Check-out
- Voor 11.30 uur
- Annuleringsvoorwaarden
- Kostenloos tot 12.00 uur op de dag van aankomst. Na dit tijdstip brengt het hotel 70% in rekening.
- Toeristenbelasting
- Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting (a EUR 1.68 per persoon per nacht)
Faciliteiten van Van der Valk Hotel Stein-Urmond
- Niet rokerskamers
- Wasserette
- Restaurant
- Fitness
- Rolstoelvriendelijk
- Internet
- Babystoeltje
- Speelplaats voor kinderen
- Fietsverhuur
- Gamehoek
- Kluisje
- Kopieerservice
- Aanschaf extra toiletartikelen
- Krant op kamer
- WiFi
- Roomservice
- Lift
- Bagageopslag
- Zithoek
- Lounge
- Terras
- Nachtportier
- Wasservice
- Drankenautomaat
- Zonnebank
- Parkeergelegenheid
- Computerterminal
- Schoenenpoetsservice
- Vergaderfaciliteiten
- Airconditioning
Over Van der Valk Hotel Stein-Urmond
Van der Valk Hotel Stein-Urmond ligt nabij de Limburgse heuvel- en mergellandroute en de Geulvallei op enkele kilometers van Maastricht en Valkenburg. Het hotel biedt u sfeer, ruimte en comfort en is met zowel eigen vervoer als openbaar vervoer makkelijk te bereiken.
Alle kamers beschikken over televisie met pay-tv, internetverbinding, telefoon, bureau, zitje en terras of balkon. Gebruik van fitness en parkeergelegheid is gratis. Het á la carte restaurant beschikt over 550 zitplaatsen. Naast buffet, kindermenu's en vegetarische gerechten is er ook een groot aanbod aan vis- en vleesgerechten. Bovendien hebben de koks de seizoens- en streekgerechten hoog in het vaandel staan. In de huisbar is er voor ieder wat wils! Geniet van een lekker drankje voor het slapen gaan of een heerlijk glas rosé op het terras. Het hotel beschikt tevens over een solarium en fietverhuur.
Van der Valk Hotel Stein-Urmond ligt in het prachtige Limburgse heuvellandschap en de Geulvallei. Geniet hier van een heerlijke wandeling of fietstocht en bewonder de natuurrijke omgeving. Durft u het aan om af te dalen in een mergelgrot? Bezoek dan de Zuid-Limburgse stad Valkenburg. Shopliefhebbers vermaken zich prima in de historische stad Maastricht waar zowel de bekende modeketens als kleine boetiekjes te vinden zijn. Ook Designer Outlet Shopping in Maasmechelen ligt op een steenworp afstand. Ga tijdens uw verblijf in Van der Valk Hotel Stein-Urmond ook zeker een dagje skiën in SnowWorld Landgraaf.
Bij te boeken extra's van Van der Valk Hotel Stein-Urmond
-
€23,- per pers.
3-gangen welkomstdiner Lekker eten of zomaar je partner verrassen, dat is mogelijk met een 3-gangen welkomstdiner!
-
€8,75 per stuk
Bonbons op de kamer Verras je partner of trakteer jezelf op een doos bonbons! Deze ligt klaar op je hotelkamer.


