Van der Valk Den Haag - Voorschoten




Veurseweg 180,
2252 AG,
Voorschoten,
Nederland
Highlights
- Centraal gelegen
- Bijzonder restaurant
- Strand en duinen
Hotelomschrijving
Het 4-sterrenhotel Van der Valk Den Haag - Voorschoten ligt in Voorschoten, tussen Leiden en Den Haag in. Hier bent u omgeven door bossen, duinen en strand en kunt u er goed tot rust komen.
Kamers
-
Omschrijving kamer 'LAST MINUTE Kamer (incl. ontbijt)':
_Kamer Faciliteiten:
Douche, Telefoon, TelevisieOntbijt: Inclusief ontbijt
Beschikbaarheid: Direct boekbaar
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel
Toeslagen kinderen:
Kindertoeslag (0-2 jaar)
Kindertoeslag (3-11 jaar)
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
-
Omschrijving kamer 'Standaard Kamer':
_Kamer Faciliteiten:
Airconditioning, Bureau, Draadloos internet, Fohn, Gescheiden douche en bad, Kluis, Rookmelders, Telefoon, Televisie, ZitjeOntbijt: Exclusief ontbijt (a EUR 12.50 per persoon per nacht)
Beschikbaarheid: Direct boekbaar
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel
Toeslagen kinderen:
Kindertoeslag (0-2 jaar)
Kindertoeslag (3-11 jaar)
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
-
Omschrijving kamer 'Comfort kamer':
Een zeer comfortabele kamer en luxe badkamer met inloopdouche en rain shower.Kamer Faciliteiten:
Airconditioning, Bureau, Douche, Draadloos internet, Fohn, Kluis, Rookmelders, Telefoon, Televisie, ZitjeOntbijt: Exclusief ontbijt (a EUR 12.50 per persoon per nacht)
Beschikbaarheid: Direct boekbaar
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel
Toeslagen kinderen:
Kindertoeslag (0-2 jaar)
Kindertoeslag (3-11 jaar)
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
-
Omschrijving kamer 'Standaard plus kamer':
De Standaard plus kamers, gelegen in het hoofdgebouw, hebben een luxe zitje en een extra hoog kingsize bed met 2-persoons matras.
De stijlvolle badkamer is voorzien van een ruim bubbelbad, aparte douche, toilet en zeer grote wastafel met fohn.Kamer Faciliteiten:
Airconditioning, Bad, Douche, Draadloos internet, Fohn, Internet, Koffie- en theefaciliteiten, TelevisieOntbijt: Exclusief ontbijt (a EUR 12.50 per persoon per nacht)
Beschikbaarheid: Direct boekbaar
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
Belangrijke informatie over Van der Valk Den Haag - Voorschoten
- Parkeergelegenheid
- Parkeerplaats aanwezig (gratis)
- Huisdieren
- Huisdieren toegestaan (a EUR 7.00 per stuk per nacht)
- Wi-Fi
- Er is in dit hotel gratis WiFi beschikbaar
- Aantal kamers
- Dit hotel heeft 142 kamers
- Check-in
- Vanaf 14.00 uur
- Check-out
- Voor 11.00 uur
- Annuleringsvoorwaarden
- Kosteloos tot 12:00 op de dag van aankomst.
- Toeristenbelasting
- Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting (a EUR 1.00 per persoon per nacht)
Faciliteiten van Van der Valk Den Haag - Voorschoten
- Airconditioning
- Vergaderfaciliteiten
- Nachtportier
- Lift
- Fitness
- Wasservice
- Parkeergelegenheid
- Kopieerservice
- Restaurant
- Roomservice
- Kluisje
- Drankenautomaat
- Rolstoelvriendelijk
- Lounge
- WiFi
- Niet rokerskamers
- Bagageopslag
- Fietsverhuur
- Internet
- Zithoek
- Terras
- Babystoeltje
Over Van der Valk Den Haag - Voorschoten
Het 4-sterrenhotel Van der Valk Den Haag - Voorschoten ligt in de plaats Voorschoten, tussen Leiden en Den Haag in. Hier bent u omgeven door bossen, duinen en strand en komt u helemaal tot rust. Maak een mooie strandwandeling in Scheveningen en ga een dagje shoppen in Den Haag.
De 142 sfeervolle kamers van Van der Valk Den Haag - Voorschoten zijn standaard voorzien van een televisie, telefoon, kluisje, bureau, airconditioning en een badkamer met een bad en/of douche en toilet. Iedere ochtend staat er in de ontbijtruimte een uitgebreid ontbijtbuffet voor u klaar. Voor een heerlijke lunch en smakelijk diner biedt Van der Valk Den Haag - Voorschoten maar liefst 2 hotel-restaurants. Kies voor een van de moderne à la carte gerechten of proef een klassieke Van der Valk specialiteit. Voor een exclusiever diner bent u in restaurant Upstairs aan het juiste adres. Hier wordt gewerkt met de meest verse streek- en seizoensproducten. Proef een gerecht van de à la carte kaart of laat u verleiden door een 5-, 6- of 7-gangen amusediner. Sluit uw dag af met een drankje in de bar van het hotel.
In de omgeving van Van der Valk Den Haag - Voorschoten kunt u tal van uitstapjes maken. Bezoek bijvoorbeeld Kasteel Duivenvoorde, dat op slechts een kilometer afstand ligt. Volg hier een rondleiding en bezoek vanuit de tuinen het Koninklijk Landgoed De Horsten, waar diverse wandelroutes zijn uitgezet. Daarnaast bent u vanaf Voorschoten binnen een mum van tijd in de steden Leiden, Den Haag of Delft. Ga in Leiden uitgebreid shoppen of bezoek een van de vele musea in Den Haag. In de historische stad Delft komt u meer te weten over Delfts Blauw en verkent u de stad vanaf het water tijdens een rondvaart door de grachten.


