Theetuin Stadsland B&B
Hasselterdijk 57,
8043PG,
Zwolle,
Nederland
Highlights
- Theetuin
- Zwarte Water
- Dagje Zwolle
Hotelomschrijving
Theetuin Stadsland B&B ligt op ongeveer 10 autominuten van de gezellige stad Zwolle. Maak een mooie wandeling door de natuur en geniet van het uitzicht op de rivier het Zwarte Water.
Kamers
-
Omschrijving kamer 'kleine kamer (incl. ontbijt)':
Budget kamer met een bed van 1.40 meter, douche in de kamer en ipod docking station. Waarbij de wc buiten de kamer is.Kamer Faciliteiten:
Badjas, Douche, Draadloos internet, Minibar, WekkerGratis Extraatjes:
Welkomstdrankje, Stadsplattegrond, Badjas en slippersOntbijt: Inclusief ontbijt
Beschikbaarheid: Op aanvraag
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
-
Omschrijving kamer 'Grote kamer (incl. ontbijt)':
Kamer met prachtig uitzicht over de rivier, badkamer met bad en ipod docking station. De wc is buiten de kamer te vinden.Kamer Faciliteiten:
Bad, Badjas, Draadloos internet, Extra's voor persoonlijke verzorging, Kluis, Minibar, Wekker, ZitjeGratis Extraatjes:
Welkomstdrankje, Stadsplattegrond, Badjas en slippersOntbijt: Inclusief ontbijt
Beschikbaarheid: Op aanvraag
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
Belangrijke informatie over Theetuin Stadsland B&B
- Parkeergelegenheid
- Parkeerplaats niet aanwezig
- Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Wi-Fi
- Er is in dit hotel gratis WiFi beschikbaar
- Aantal kamers
- Dit hotel heeft 2 kamers
- Check-in
- Vanaf 18.00 uur
- Check-out
- Voor 10.30 uur
- Annuleringsvoorwaarden
- Tot 7 dagen voor aankomst kosteloos annuleren, daarna wordt 100% berekend.
- Toeristenbelasting
- Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting
Faciliteiten van Theetuin Stadsland B&B
- Vergaderfaciliteiten
- Bibliotheek
- Wasservice
- Kluisje
- Leeshoek
- Krant op kamer
- Lounge
- WiFi
- Bagageopslag
- Zithoek
- Terras
- Babystoeltje
- Aanschaf extra toiletartikelen
Over Theetuin Stadsland B&B
Theetuin Stadsland B&B ligt op ongeveer 10 autominuten en 20 fietsminuten van de gezellige stad Zwolle. Vanaf het terras van deze B&B heeft u een prachtig uitzicht op rivier het Zwarte Water. Daarnaast staat de theetuin van de Bed & Breakfast garant voor een heerlijke middag.
Theetuin Stadsland B&B beschikt over 2 comfortabel ingerichte kamers. De grote kamer is geschikt voor 2 tot 4 personen en de kleine kamer biedt plaats voor 1 of 2 personen. De kamers zijn standaard voorzien van een kluisje en een badkamer met een bad en/of douche. Op de gang vindt u het gedeelde toilet. Beneden in de Bed & Breakfast vindt u een huiskamer en terras. In de huiskamer wordt elke ochtend het ontbijt geserveerd en ook kunt u gebruikmaken van het gratis draadloos internet. Daarnaast worden er verscheidene workshops door de B&B georganiseerd. Theetuin Stadsland B&B heeft geen eigen restaurant, maar in de directe omgeving en het centrum van Zwolle vindt u genoeg eetgelegenheden voor uw lunch en diner.
De omgeving van Theetuin Stadsland B&B biedt voor ieder wat wils. Vanuit de grote kamer, de B&B huiskamer en vanaf het terras heeft u een prachtig uitzicht op de uiterwaard van het Zwarte Water. Vogelspotters zijn hier aan het juiste adres, er vliegen talloze bijzondere vogels rond! Tevens zijn er talloze fiets- en wandelroutes uitgestippeld. Volg bijvoorbeeld een route door het Vechtdal, de Wieden of Mastenbroek. Bovendien mag u tijdens een bezoek aan Zwolle het restaurant De Librije niet overslaan. Dit restaurant beschikt over maar liefst 3 Michelinsterren! Librije’s zusje is daarnaast ook zeker een aanrader. Wilt u cultuur snuiven? Bewonder dan de beeldende kunst in Museum De Fundatie of ga langs bij beeldentuin De Anningahof. Ontdek ook de binnenstad van een van de Hanzesteden Zwolle, Hattem, Kampen of Hasselt!
Bij te boeken extra's van Theetuin Stadsland B&B
-
€15,- per pers.
Fietsarrangement Volg een van de fietsroutes die je krijgt met dit arrangement. Incl. lunchpakket en fietshuur!
-
€10,- per stuk
Bos bloemen op de kamer Geniet van een fleurige aankomst en bestel een mooie bos bloemen voor op je kamer.
-
€10,- per stuk
Fles wijn op de kamer Toast op een heerlijk verblijf met de fles wijn die klaar staat op je hotelkamer. Proost!
-
€15,- per stuk
Champagne op de kamer Feest! Dat is het met een heerlijke fles champagne op je hotelkamer.
-
€10,- per stuk
Bonbons op de kamer Verras je partner of trakteer jezelf op een doos bonbons! Deze ligt klaar op je hotelkamer.
-
€10,- per stuk
Bad verwenpakket Je geniet extra van je ontspanning met het bad verwenpakket met o.a. badschuim en shampoo.


