Radisson BLU Scandinavia Hotel Düsseldorf




Karl Arnold Platz 5,
40474,
Düsseldorf,
Duitsland
Highlights
- OV voor de deur
- Wellness center
- Königsallee
Hotelomschrijving
Radisson BLU Scandinavia Hotel Düsseldorf ligt in het veelzijdige Düsseldorf. Na een heerlijke dag in deze bruisende stad komt u helemaal tot rust in het wellness center van het hotel.
Kamers
-
Kamer Faciliteiten:
Airconditioning, Broekenpers, Bureau, Extra's voor persoonlijke verzorging, Fohn, Koffie- en theefaciliteiten, Minibar, Pay TV, Radio, Telefoon, Televisie, WekkerOntbijt: Inclusief ontbijt
Beschikbaarheid: Direct boekbaar
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
Air Miles
-
Kamer Faciliteiten:
Airconditioning, Bureau, Extra's voor persoonlijke verzorging, Fohn, Koffie- en theefaciliteiten, Minibar, Pay TV, Radio, Telefoon, Televisie, WekkerOntbijt: Inclusief ontbijt
Beschikbaarheid: Direct boekbaar
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer direct
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
Belangrijke informatie over Radisson BLU Scandinavia Hotel Düsseldorf
- Parkeergelegenheid
- Parkeerplaats aanwezig (a EUR 16 per nacht)
- Huisdieren
- Huisdieren toegestaan (a EUR 15.00 per stuk per nacht)
- Wi-Fi
- Er is in dit hotel gratis WiFi beschikbaar
- Aantal kamers
- Dit hotel heeft 309 kamers
- Check-in
- Vanaf 15.00 uur
- Check-out
- Voor 12.00 uur
- Annuleringsvoorwaarden
- Kosteloos tot 18.00 uur op de dag van aankomst. Daarna wordt de 1e nacht in rekening gebracht. Tijdens beursperiodes gelden strengere voorwaarden
- Toeristenbelasting
- Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting
Faciliteiten van Radisson BLU Scandinavia Hotel Düsseldorf
- Nachtportier
- Lift
- Fitness
- Wasservice
- Parkeergelegenheid
- Kopieerservice
- Zwembad
- Roomservice
- Kluisje
- Sauna
- Zonnebank
- Lounge
- WiFi
- Bagageopslag
- Aanschaf extra toiletartikelen
- Zwembad en sauna
Over Radisson BLU Scandinavia Hotel Düsseldorf
Radisson BLU Scandinavia Hotel Düsseldorf ligt in het veelzijdige Düsseldorf. Na een dagje winkelen in de bekende Königsallee of na een museumbezoek komt u helemaal tot rust in het hotel met uitgebreide ontspanningsfaciliteiten.
Alle kamers zijn voorzien van televisie, radio, gratis draadloos internet en een badkamer met bad of douche, wastafel en toilet. Voor een smakelijk diner bent u in Le Jardin Restaurant op de juiste plek. Op de uitgebreide kaart staan zowel nationale als internationale gerechten, geïnspireerd op seizoensgerechten. Vanuit het restaurant hebt u een mooi uitzicht op de groene tuin. Bij lekker weer kunt u ook op het terras dineren, barbecueën behoort hier ook tot de mogelijkheden. Voor een biertje, wijntje of lekker cocktailtje neemt u plaats in de Kürassier Lounge. Ook voor een kleine snack kunt u hier terecht. In het Wellness center van het hotel vindt u een zwembad, sauna, fitnessruimte, zonnebank en whirlpool.
Düsseldorf is de hoofdstad van de Duitse deelstaat Noord-Rijnland-Westfalen. Een stad van talloze mogelijkheden; bezienswaardigheden en musea bezoeken, lekker eten en drinken of sporten. Het immense Benrath Paleis bestaat uit 3 gebouwen. In ieder gebouw huist een museum; een Natuurhistorisch Museum, het Corps de Logis en het Museum voor Europese Tuinkunst. Rondom het paleis ligt een park met een afmeting van 612.000 vierkante meter. Wie een dagje wil shoppen kan terecht in de grootste winkelstraat van Düsseldorf, de Königsallee. De straat wordt ook wel liefkozend de Kö genoemd. In deze chique winkelstraat ziet u winkels van de grote gerenommeerde merken zoals Jill Sander, Louis Vuitton en Chanel. Als u Düsseldorf vanaf het water wil ontdekken kunt u een boottochtje over de Rijn maken. ’s Avonds trek gekregen van al het shoppen of cultuur snuiven? Neem dan plaats in een van de vele restaurants in Düsseldorf.
Bij te boeken extra's van Radisson BLU Scandinavia Hotel Düsseldorf
-
€23,- per stuk
Fles wijn op de kamer Toast op een heerlijk verblijf met de fles wijn die klaar staat op je hotelkamer. Proost!


