0900-9550 (25 ct. p./m.) | ma-vr 08:30-22:30 za-zo 10:00-18:00

Hotel van Balveren ***

Voorstraat 8, 4054 MX, Echteld, Nederland

Bekijk op kaart

Hotel van Balveren

Highlights

  • Gastvrij hotel
  • Monumentaal pand
  • Sfeervol restaurant
Je boekt al vanaf 39,50  p.p.p.n. Laagste prijs

Hotelomschrijving

Het gastvrije Hotel van Balveren ligt midden in de Betuwe in het Gelderse plaatsje Echteld. Het 3-sterrenhotel is gevestigd in een monumentaal pand naast Kasteel Wijenburg. Het is een ideale uitvalsbasis voor mooie fiets- en wandeltochten door de Betuwe.

Check beschikbaarheid

Geef een aankomstdatum op om de beschikbaarheid te controleren

Kamers

  •  
    Standaard Kamer
    1-14 nachten

    Kamer Faciliteiten:
    Bureau, Douche, Draadloos internet, Fohn, Internet, Minibar, Rookmelders, Televisie, Zitje

    Ontbijt: Exclusief ontbijt (a EUR 14.50 per persoon per nacht)
    Beschikbaarheid: Direct boekbaar
    Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel

    Check beschikbaarheid

    Geef een aankomstdatum op om de beschikbaarheid te controleren

    • ## Beschikbaar
    • ## Niet beschikbaar
    • ## Jouw verblijf
    • ## Laagste prijs

Belangrijke informatie over Hotel van Balveren

Parkeergelegenheid
Parkeerplaats aanwezig (gratis)
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Wi-Fi
Er is in dit hotel gratis WiFi beschikbaar
Aantal kamers
Dit hotel heeft 21 kamers
Check-in
Vanaf 15.00 uur
Check-out
Voor 11.00 uur
Annuleringsvoorwaarden
Conform KHN
Toeristenbelasting
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting (a EUR 1.00 per persoon per nacht)

Faciliteiten van Hotel van Balveren

  • Vergaderfaciliteiten
  • Parkeergelegenheid
  • Kopieerservice
  • Restaurant
  • Leeshoek
  • Rolstoelvriendelijk
  • WiFi
  • Zithoek
  • Terras
  • Babystoeltje

Over Hotel van Balveren

Het gastvrije Hotel van Balveren ligt midden in de Betuwe in het Gelderse plaatsje Echteld. Het 3-sterrenhotel is gevestigd in een monumentaal pand naast Kasteel Wijenburg. Het is een ideale uitvalsbasis voor mooie fiets- en wandeltochten door de Betuwe.

De 21 hotelkamers van Hotel van Balveren zijn compleet ingericht met een televisie, draadloos internet en een badkamer met een douche en/of bad. Een aantal hotelkamer is voorzien van een eigen terras. Hotel van Balveren heeft tevens 2 hotelappartementen. In het gerenoveerde hotel-restaurant van Balveren worden smakelijke gerechten uit de Betuwe geserveerd. Ze bieden u hier een verassende lunch- en dinerkaart met klassieke gerechten met een trendy touch. Uiteraard worden bij de gerechten heerlijke gevestigde en vernieuwende wijnen geschonken. In de hotel lounge of de leeskamer ontspant u met een goed boek of uw dagelijkse krant.

Hotel van Balveren ligt in hart van de Betuwe in Gelderland naast het klassieke Kasteel Wijenburg. De Betuwe is bekend als fruitteeltstreek. De vele boomgaarden en fruitkramen geven het gebied een kleurrijke uitstraling. U kunt hier dan ook prachtige fiets- en wandeltochten door de natuur maken en stop onderweg natuurlijk voor wat vers fruit en een perensapje. Maak in de omgeving een stadswandeling door de historische steden Culemborg, Buren of Tiel. Bezichtig in Tiel ook het beroemde Fruitcorso!

Bij te boeken extra's van Hotel van Balveren

«
  • 3-gangen welkomstdiner 30,- per pers.

    3-gangen welkomstdiner Lekker eten of zomaar je partner verrassen, dat is mogelijk met een 3-gangen welkomstdiner!

  • 4-gangendiner inclusief wijnarrangement 67,50 per pers.

    4-gangendiner inclusief wijnarrangement Boek een 4-gangendiner inclusief wijnarrangement en een bijzondere avond is gegarandeerd!

  • Fietsarrangement 17,50 per pers.

    Fietsarrangement Volg een van de fietsroutes die je krijgt met dit arrangement. Incl. lunchpakket en fietshuur!

»