- én nabij strand
- én zeer gastvrij
- én gratis parkeren
- én 37 reviews
- én 3 foto's

| Kamers | Aantal nachten | v.a. Prijs p.p.p.n. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tweepersoonskamer | 1 | € 31,50 | Kies datum Vul in bovenstaand zoekveld uw datum in om de beschikbaarheid te controleren | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
een tweepersoonskamer met douche.
Op basis van
1 nacht,
2 personen,
1 kamer
februari 2012
maart 2012
april 2012
Aankomst mogelijk Beschikbaar, voor laagste prijs Uw verblijf Niet beschikbaar | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Het 3-sterren Hotel de Logerij ligt in de gezellige Zeeuwse badplaats Renesse. Maak een heerlijke wandeling over het prachtige strand of door de mooie bossen van Westerschouwen. Breng ook een bezoek aan een van de vele musea in de omgeving zoals het Zeeuws maritiem muZEEum in Vlissingen.
Hotel de Logerij Renesse beschikt over 22 kamers die standaard voorzien zijn van een televisie, telefoon, kluisje en koffie- en theeservice. Ook hebben alle kamers een badkamer met een douche, toilet en föhn. Geniet ’s ochtends van een uitgebreid ontbijtbuffet in de ontbijtruimte. Het hotel beschikt niet over een restaurant, maar in de omgeving vindt u gezellige eetgelegenheden. Wilt u na een dag in de natuur nog een drankje drinken? Dan kunt u terecht in de sfeervolle hotelbar van Hotel de Logerij Renesse. Ook biedt het hotel u de mogelijkheid om fietsten te huren.
De omgeving van Hotel de Logerij Renesse is bij uitstek geschikt om heerlijke fiets- of wandeltochten te maken. Ook een bezoekje aan het blikmuseum De Blikvanger of aan de enorme bioscoop Cine City is zeker de moeite waard. Maak daarnaast een uitstapje naar de 8e monumentenstad Zierikzee dat op 15 kilometer afstand ligt. Bewonder in Zierikzee het Watersnoodsramp monument, de Sint Lievens Monstertoren of maak een rondvaart over de Oosterschelde. Bezoek ook het indrukwekkende Deltapark Neeltje Jans met de imposante stormvloedkering, gelegen midden in zee.
Uitgebreide informatie Hotel de Logerij Renesse
Parkeerplaats aanwezig (gratis)
Huisdieren toegestaan (a EUR 6.00 per stuk per nacht)
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting (a EUR 1.00 per persoon per nacht)
22
Vanaf 15:00 uur
Voor 11:00 uur
minimaal 24uur voor dag van aankomst
Er is in dit hotel geen WiFi beschikbaar

Een geweldig dagje erop uit! Met dit fietsarrangement weet u precies waar u met de fiets de mooiste plekken in de omgeving vindt. Verken de gezellige dorpjes of mooie natuur en geniet van een heerlijk lunchpakket. Bovendien is dit arrangement inclusief fietshuur!

Heeft u iets te vieren of gewoon zin om optimaal te genieten? Bij aankomst in uw hotelkamer staat er een fles wijn voor u klaar! Toast hiermee op een heerlijk verblijf. Proost!