Brussels Marriott Hotel




Rue Auguste Orts 3-7,
1000,
Brussel,
België
Highlights
- Centrum Brussel
- Luxe hotel
- Weekendje winkelen
Hotelomschrijving
Het luxe Brussels Marriott Hotel aan het Beursplein ligt op steenworp afstand van de Grote Markt. Dit centrale plein is een van de grootste bezienswaardigheden van Brussel met prachtige gebouwen. U vindt hier het stadhuis met een indrukwekkende toren van 96 meter hoog, het Broodhuis in neogotische stijl en vele gildehuizen.
Kamers
-
Omschrijving kamer 'Deluxe Kamer':
Ruime kamer voorzien van een groot bed of twee losse bedden.Kamer Faciliteiten:
Airconditioning, Broekenpers, Bureau, Douche/Bad combinatie, Draadloos internet, Extra's voor persoonlijke verzorging, Fohn, Kluis, Minibar, Radio, Rookmelders, Strijkijzer, Strijkplank, Telefoon, Televisie, ZitjeOntbijt: Exclusief ontbijt
Beschikbaarheid: Direct boekbaar
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
-
Kamer Faciliteiten:
Airconditioning, Broekenpers, Bureau, Douche/Bad combinatie, Draadloos internet, Extra's voor persoonlijke verzorging, Fohn, Kluis, Minibar, Radio, Rookmelders, Strijkijzer, Strijkplank, Telefoon, Televisie, Wekker, ZitjeOntbijt: Inclusief ontbijt
Beschikbaarheid: Direct boekbaar
Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel
- ## Beschikbaar
- ## Niet beschikbaar
- ## Jouw verblijf
- ## Laagste prijs
Belangrijke informatie over Brussels Marriott Hotel
- Parkeergelegenheid
- Parkeerplaats aanwezig (a EUR 27.50 per nacht)
- Huisdieren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Wi-Fi
- Er is in dit hotel geen WiFi beschikbaar
- Aantal kamers
- Dit hotel heeft 218 kamers
- Check-in
- Vanaf 15.00 uur
- Check-out
- Voor 12.00 uur
- Annuleringsvoorwaarden
- U kunt kosteloos annuleren tot 16 uur op de dag van aankomst.
- Toeristenbelasting
- Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting
Faciliteiten van Brussels Marriott Hotel
- Parkeergelegenheid
Over Brussels Marriott Hotel
Het luxe Brussels Marriott Hotel aan het Beursplein ligt op steenworp afstand van de Grote Markt. Dit centrale plein is een van de grootste bezienswaardigheden van Brussel met prachtige gebouwen. U vindt hier het stadhuis met een indrukwekkende toren van 96 meter hoog, het Broodhuis in neogotische stijl en vele gildehuizen.
De 218 hotelkamers van het Brussels Marriott Hotel zijn onderverdeeld in 157 Deluxe kamers, 45 Executive kamers, 10 Junior suites, 5 Senior Suites en een Royal Suite. Alle kamers zijn voorzien van een kluisje, televisie en airconditioning. De badkamer is voorzien van een föhn, bad/douche en toilet. Tevens hangt er een badjas voor u klaar. In het hotel-restaurant Midtown Grill Steakhouse geniet u in een sfeervolle omgeving van de beste steaks, maar er staan ook visgerechten en lichte salades op de kaart. Voor een drankje en een hapje kunt u terecht in de Bar de la Senne met grote ramen en uitzicht op de straat. Tevens biedt het hotel een sauna en een fitnessruimte die 24 uur per dag is geopend.
Brussel is een bruisende stad met bekende bezienswaardigheden als het Atomium, Manneken Pis en het Koninklijk Paleis. Daarnaast biedt de stad een breed scala aan musea. Bezoek bijvoorbeeld het Koninklijk Museum voor de Schone Kunsten, het Muziekinstrumentenmuseum of het Magritte museum. In dit voormalige woonhuis van de beroemde Belgische schilder René Magritte, is een permanente expositie met enkele van zijn originele werken ingericht. Wandel ook door het mooie Jubelpark en proef een échte Belgische bonbon!


