0900-9550 (25 ct. p./m.) | ma-vr 08:30-22:30 za-zo 10:00-18:00

Bed & Breakfast op 't Indsje

Rijksweg 97, 6267 AE, Cadier en Keer, Nederland

Bekijk op kaart

Bed & Breakfast op 't Indsje
8,3 110 Lees alle 38 beoordelingen

De ligging en het personeel maken het verblijf prettig en maken het makkelijk weer voor deze lokatie te kiezen.

Highlights

  • Prachtige omgeving
  • Moderne kamers
  • Nabij maastricht
Je boekt al vanaf 35,-  p.p.p.n. Laagste prijs

Hotelomschrijving

Bed & Breakfast op ’t Indsje ligt in het groene Limburgse plaatsje Cadier en Keer. Bezoek de indrukwekkende Amerikaanse Erebegraafplaats in Margraten of maak een uitstapje naar Maastricht.

Check beschikbaarheid

Geef een aankomstdatum op om de beschikbaarheid te controleren

Kamers

  •  
    Standaard Kamer (incl. ontbijt) Inclusief ontbijt
    1-14 nachten

    Kamer Faciliteiten:
    Douche, Draadloos internet, Fohn, Internet, Radio, Rookmelders, Televisie, Wek Service, Wekker, Zitje

    Gratis Extraatjes:
    Wandelroutes

    Ontbijt: Inclusief ontbijt
    Beschikbaarheid: Direct boekbaar
    Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel

    Check beschikbaarheid

    Geef een aankomstdatum op om de beschikbaarheid te controleren

    • ## Beschikbaar
    • ## Niet beschikbaar
    • ## Jouw verblijf
    • ## Laagste prijs
  •  
    Eenpersoonskamer (inc. ontbijt) Inclusief ontbijt
    1-14 nachten

    Kamer Faciliteiten:
    Draadloos internet, Fohn, Internet, Radio, Rookmelders, Televisie, Wekker, Zitje

    Gratis Extraatjes:
    Wandelroutes

    Ontbijt: Inclusief ontbijt
    Beschikbaarheid: Direct boekbaar
    Betalen: Je betaalt de kosten van de kamer bij aankomst in het hotel

    Check beschikbaarheid

    Geef een aankomstdatum op om de beschikbaarheid te controleren

    • ## Beschikbaar
    • ## Niet beschikbaar
    • ## Jouw verblijf
    • ## Laagste prijs

Belangrijke informatie over Bed & Breakfast op 't Indsje

Parkeergelegenheid
Parkeerplaats aanwezig (gratis)
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Wi-Fi
Er is in dit hotel gratis WiFi beschikbaar
Aantal kamers
Dit hotel heeft 6 kamers
Check-in
Vanaf 11.00 uur
Check-out
Voor 10.00 uur
Annuleringsvoorwaarden
Conform Uniforme Voorwaarden Horeca Nederland; Kosteloos annuleren tot 3 maanden voor aankomst, bij meer dan 2 maanden voor aankomst wordt er 15% in rekening gebracht, 35% bij meer dan 1 maand voor a
Toeristenbelasting
Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting

Faciliteiten van Bed & Breakfast op 't Indsje

  • Vergaderfaciliteiten
  • Restaurant
  • Roomservice
  • WiFi
  • Bagageopslag
  • Babystoeltje

Over Bed & Breakfast op 't Indsje

Bed & Breakfast op ’t Indsje ligt in het groene Limburgse plaatsje Cadier en Keer. In de schilderachtige omgeving kunt u heerlijk wandelen door het schilderachtige heuvellandschap. Bezoek ook de indrukwekkende Amerikaanse Erebegraafplaats in Margraten of maak een uitstapje naar Maastricht.

Verblijf in een van de 6 comfortabele kamers van Bed & Breakfast op ’t Indsje die standaard zijn voorzien van een televisie, kluisje en een badkamer met een douche en/of bad, toilet en föhn. Schuif ‘s ochtends aan voor een uitgebreid ontbijt in de ontbijtruimte van de gezellige Bed & Breakfast. Wilt u ook ‘s avonds genieten van een overheerlijke maaltijd? Bed & Breakfast op ’t Indsje heeft diverse salades, stoofpotjes en vlees- en visgerechten op de menukaart staan. Daarnaast kunt u iedere dag met de pot mee eten waardoor u verrast wordt met een smakelijk diner.

De pittoreske omgeving van Bed & Breakfast op ’t Indsje biedt voor ieder wat wils. Natuurliefhebbers halen hun hart op in het schilderachtige heuvellandschap van Zuid-Limburg terwijl cultuurliefhebbers aan hun trekken komen in het Afrikacentrum. In dit interessante museum waant u zich een dag in West-Afrika. Daarnaast vindt u de mergelstad Valkenburg met knusse straatjes en gezellige eetgelegenheden op slechts een kwartier rijden afstand. Wilt u liever cultuur snuiven en shoppen? De charmante stad Maastricht ligt op steenworp afstand en biedt u leuke winkels, prachtige bezienswaardigheden en mooie musea.

Bij te boeken extra's van Bed & Breakfast op 't Indsje

«
  • 3-gangen welkomstdiner 24,95 per pers.

    3-gangen welkomstdiner Lekker eten of zomaar je partner verrassen, dat is mogelijk met een 3-gangen welkomstdiner!

  • Fietsarrangement 10,- per pers.

    Fietsarrangement Volg een van de fietsroutes die je krijgt met dit arrangement. Incl. lunchpakket en fietshuur!

  • Rozenblaadjes op kamer/bed 5,- per kamer

    Rozenblaadjes op kamer/bed Stap je hotelkamer binnen en je wordt verrast met een bed dat bedekt is met rozenblaadjes.

  • Bos bloemen op de kamer 10,- per kamer

    Bos bloemen op de kamer Geniet van een fleurige aankomst en bestel een mooie bos bloemen voor op je kamer.

  • Fles wijn op de kamer 20,- per kamer

    Fles wijn op de kamer Toast op een heerlijk verblijf met de fles wijn die klaar staat op je hotelkamer. Proost!

  • Champagne op de kamer 35,- per kamer

    Champagne op de kamer Feest! Dat is het met een heerlijke fles champagne op je hotelkamer.

  • Bonbons op de kamer 10,- per kamer

    Bonbons op de kamer Verras je partner of trakteer jezelf op een doos bonbons! Deze ligt klaar op je hotelkamer.

»