0900-9550 (25 ct. p./m.) | ma-vr 08:30-22:30 za-zo 10:00-18:00

B&B D'Ouwe Grutter

Dorpsstraat 41, 4845 CD, Wagenberg, Nederland

Bekijk op kaart

B&B D'Ouwe Grutter

Highlights

  • Gastvrije B&B
  • Fiets & wandelroutes
  • Nabij Breda
Je boekt al vanaf 50,-  p.p.p.n. Laagste prijs

Hotelomschrijving

De Bed & Breakfast D’Ouwe Grutter ligt in het Noord-Brabantse Wagenberg, vlak bij de gezellige stad Breda. Vanaf het hotel kunt u mooie fiets- en wandelroutes volgen.

Check beschikbaarheid

Geef een aankomstdatum op om de beschikbaarheid te controleren

Specials & Arrangementen

  •  
    Biesbosch Arrangement (2 nachten)
    2 nachten

    Inhoud arrangement 'Biesbosch Arrangement (2 nachten)':
    Inhoud arrangement:

    Welkomstdrankje met lekkernij
    2x Overnachting
    2x Uitgebreid Ontbijt met Streekproducten
    Flesje wijn op de kamer
    1 dag Fietshuur
    fiets- en wandelroutekaart
    1x Diner Streekproducten incl. wijnarrangement bij Streekrestaurant in het dorp
    Zwerftocht o.l.v. gids varen/wandelen door de Biesbosch of Rondvaart met de Zilvermeeuw door de Biesbosch

    Gratis Extraatjes:
    Fiets- en wandelroutes, Welkomstdrankje, Verrassing op de kamer, Badjas en slippers

    Beschikbaarheid: Op aanvraag
    Betalen: Je betaalt de kosten van het arrangement bij aankomst in het hotel

    Check beschikbaarheid

    Geef een aankomstdatum op om de beschikbaarheid te controleren

    • ## Beschikbaar
    • ## Niet beschikbaar
    • ## Jouw verblijf
    • ## Laagste prijs

Belangrijke informatie over B&B D'Ouwe Grutter

Parkeergelegenheid
Parkeerplaats niet aanwezig
Huisdieren
Huisdieren toegestaan
Wi-Fi
Er is in dit hotel geen WiFi beschikbaar
Aantal kamers
Dit hotel heeft 4 kamers
Check-in
Vanaf 17.00 uur
Check-out
Voor 10.30 uur
Annuleringsvoorwaarden
Kosteloos annuleren tot 1 week voor aankomst. Tot 1 dag voor aankomst annuleren-50% in rekening gebracht. Hierna wordt de totale reservering in rekening gebracht.
Toeristenbelasting
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting (a EUR 1.00 per persoon per nacht)

Faciliteiten van B&B D'Ouwe Grutter

  • Fietsverhuur
  • Computerterminal

Over B&B D'Ouwe Grutter

De Bed & Breakfast D’Ouwe Grutter ligt in het Noord-Brabantse Wagenberg, op slechts 20 minuten rijden van de gezellige stad Breda. Tevens is het hotel de ideale uitvalsbasis om een fiets- of wandeltocht te maken door de prachtige natuur van het Nationaal Park de Biesbosch.

De Bed & Breakfast D’Ouwe Grutter heeft 4 kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Zo beschikt u over een zitje, televisie, wekker, draadloos internet, en koffie- en theefaciliteiten. In een aparte ruimte vindt u een badkamer met een bad en douche. Het toilet bevindt zich op de gang. Uw dag in Noord-Brabant start u met een ontbijt in de ontbijtruimte van de B&B. Op verzoek is het mogelijk om te lunchen en te dineren in de Bed & Breakfast, maar in de directe omgeving vindt u ook diverse eetgelegenheden.

In de omgeving van de Bed & Breakfast D’Ouwe Grutter kunt u zich prima vermaken. Bezichtig in Wagenberg de Sint-Gummaruskerk in neogotische stijl. Dit is een belangrijk werk van de architect P.J. van Genk dat dateert uit 1903. Ook kunt u in de omgeving van Wagenberg genieten van de natuur. Maak bijvoorbeeld een fiets- of wandeltocht door het Nationaal Park de Biesbosch, een prachtig beschermd natuurgebied. Daarnaast bent u in slechts 20 minuten rijden vanaf de B&B in het gezellige Breda. Ga hier winkelen in ’t Sas, bezoek het Bierreclame Museum of woon een voorstelling bij in het Chassé Theater.

Bij te boeken extra's van B&B D'Ouwe Grutter

«
  • 3-gangen welkomstdiner 20,- p.p.p.n.

    3-gangen welkomstdiner Lekker eten of zomaar je partner verrassen, dat is mogelijk met een 3-gangen welkomstdiner!

  • High Tea 15,- p.p.p.n.

    High Tea Boek een high tea met lekkernijen zoals sandwiches, bagels, bonbons en thee.

  • 4-gangendiner inclusief wijnarrangement 40,- p.p.p.n.

    4-gangendiner inclusief wijnarrangement Boek een 4-gangendiner inclusief wijnarrangement en een bijzondere avond is gegarandeerd!

  • Fietsarrangement 7,50 per pers.

    Fietsarrangement Volg een van de fietsroutes die je krijgt met dit arrangement. Incl. lunchpakket en fietshuur!

  • Fles wijn op de kamer 7,- per stuk

    Fles wijn op de kamer Toast op een heerlijk verblijf met de fles wijn die klaar staat op je hotelkamer. Proost!

  • Champagne op de kamer 16,- per stuk

    Champagne op de kamer Feest! Dat is het met een heerlijke fles champagne op je hotelkamer.

  • Bonbons op de kamer 3,- per stuk

    Bonbons op de kamer Verras je partner of trakteer jezelf op een doos bonbons! Deze ligt klaar op je hotelkamer.

»